(PL) Polish, polski zakątek

(adamm07) #1

Kto z Polski? ;D

(Mickey13) #2

Ja i Alk0, ale jakiś czas już tu go nie było… :frowning:

(adamm07) #3

A na filmwebie jak się zwiesz?

(Mickey13) #4

Na filmwebie mam konto, ale go nie używałem do tej pory. Osobiście wolę postować tutaj (szczerze mówiąc mam większę słownictwo w opisywaniu filmów po angielsku niż po polsku i często słów mi braknie jak mówię w ojczystym języku ;D). Wprawdzie chciałem postować na filmwebie, ale trolle mnie wnerwiają i jakoś nigdy nie zacząłem. Przypuszczam, że znam Twój nick (podaj go, możliwe że znam także Twoje wypowiedzi ;)), siedzę tam od czasu do czasu, by sprawdzić czy jakiś film ktoś oglądnął już w Polsce… :wink:

(adamm07) #5

rzyczki :smiley: nie pytaj dlaczego taka nazwa

(Mickey13) #6

Tak myślałem… :wink:
W każdym razie witaj na forum…

(Nieznajomy) #7

Czołem :slight_smile:

(Mickey13) #8

Witaj na forum. :slight_smile:

(Nieznajomy) #9

Na Filmwebie kiedyś długo jako Marcineusz Zet, teraz jako Kinomisja (ale nie udzielam się, korzystam tylko z bazy i czasem coś ocenię) :wink:

(Mickey13) #10

A tak wiem, pamiętam Twoje posty. Ja staram się unikać tego typu stron, jako że poziom dyskusji sprowadza się do obrzucania się nawzajem obelgami i argumentów typu: “nie znasz się, ten film jest idiotyczny” itp.
Miło, że jesteś na tym forum, wiele tu ciekawych ludzi kochających film (nie tylko spaghetti). :wink:

(Nieznajomy) #11

Wiem, wiem, kilka lat temu trochę tu siedziałem, pod innym nickiem. Od ponad pół roku zaglądam znowu regularnie, choć dopiero teraz ponowna rejestracja :slight_smile:

(alk0) #12

Witam wszystkich!

(Mickey13) #13

Witamy spowrotem! :wink:

(alk0) #14

A dziękuję! :wink:

(Sebastian) #15

German Amazon is now also available in Polish, click here to shop: http://amzn.to/2e88Xs7