(PL) Polish, polski zakątek

Kto z Polski? ;D

Ja i Alk0, ale jakiś czas już tu go nie było… :frowning:

A na filmwebie jak się zwiesz?

Na filmwebie mam konto, ale go nie używałem do tej pory. Osobiście wolę postować tutaj (szczerze mówiąc mam większę słownictwo w opisywaniu filmów po angielsku niż po polsku i często słów mi braknie jak mówię w ojczystym języku ;D). Wprawdzie chciałem postować na filmwebie, ale trolle mnie wnerwiają i jakoś nigdy nie zacząłem. Przypuszczam, że znam Twój nick (podaj go, możliwe że znam także Twoje wypowiedzi ;)), siedzę tam od czasu do czasu, by sprawdzić czy jakiś film ktoś oglądnął już w Polsce… :wink:

rzyczki :smiley: nie pytaj dlaczego taka nazwa

Tak myślałem… :wink:
W każdym razie witaj na forum…

Czołem :slight_smile:

Witaj na forum. :slight_smile:

Na Filmwebie kiedyś długo jako Marcineusz Zet, teraz jako Kinomisja (ale nie udzielam się, korzystam tylko z bazy i czasem coś ocenię) :wink:

A tak wiem, pamiętam Twoje posty. Ja staram się unikać tego typu stron, jako że poziom dyskusji sprowadza się do obrzucania się nawzajem obelgami i argumentów typu: “nie znasz się, ten film jest idiotyczny” itp.
Miło, że jesteś na tym forum, wiele tu ciekawych ludzi kochających film (nie tylko spaghetti). :wink:

Wiem, wiem, kilka lat temu trochę tu siedziałem, pod innym nickiem. Od ponad pół roku zaglądam znowu regularnie, choć dopiero teraz ponowna rejestracja :slight_smile:

Witam wszystkich!

Witamy spowrotem! :wink:

A dziękuję! :wink:

German Amazon is now also available in Polish, click here to shop: http://amzn.to/2e88Xs7

https://www.spaghetti-western.net/index.php/The_Hellbenders_-_recenzja

Autor: @DocMarlowe

1 Like

Very well done. I had to use Google Translate to read the review since I don’t speak Polish, but it was a pleasure to read.

I didn’t like The Hellbenders too much when watching it (quite some time ag), but I’ll do as proposed in the final sentence of the review: I’ll give it another chance

Unfortunately, not all Koch / Plaion Pictures editions can be purchased at amazon.pl

I suspect this: companies need to actively activate the regions their products should be listed, and the Polish store is too new, and probably too few people would actually email them to ask to enable their products there… just a guess though

There are more and more Plaion items in the Polish store. I’m waiting for Escondido